Popularne

Artykuł

Budownictwo

Nowe mieszkania w Krakowie – nieruchomości na miarę Twoich potrzeb

Nowe mieszkania w Krakowie – nieruchomości na miarę Twoich potrzeb

Kraków to miasto, które wciąż prężnie się rozwija. Przoduje pod względem ilości nowoczesnych centrów biznesu, nowych inwestycji i powstających korporacji. Stolica Małopolski zdecydowanie zachęcająca do tego, aby rozpocząć tutaj swoją ścieżkę kariery. Zastanawiasz się, jakie mieszkania w Krakowie są warte uwagi? Sprawdź apartamenty zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta królów Polski!

Nowoczesne mieszkania w Krakowie

Zainteresowani zakupem nieruchomości na terenie Krakowa powinni mieć świadomość tego, że jest to miejsce atrakcyjne zarówno pod względem zawodowym, jak i stwarzające możliwości rozwoju w sferze personalnej. Nowe mieszkania w Krakowie cieszą się zainteresowaniem zarówno osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w tym mieście, jak i osób, które szukają przytulnego miejsca dla siebie i całej rodziny.

Nowe mieszkania w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji

Mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, nowe mieszkania w Krakowie zostały zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach miasta z szybkim dojazdem do Centrum. Deweloper Wawel Service oferuje klientom inwestycje zlokalizowane zarówno blisko miejsc kulturalny, jak wśród terenów zielonych, zapewniając lokatorom tym samym relaks i wyciszenie. Zakup nowego mieszkania w Krakowie to inwestycja na lata, dlatego poniżej prezentujemy warte rozważenia, nowe mieszkania od Wawel Service.

Piasta Park V

Kompleks mieszkaniowy Piasta Park V to kontynuacja cieszących się powodzeniem poprzednich etapów osiedla. Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji – pomiędzy ulicami Ognistych Wici i Piasta Kołodzieja, czyli w zielonej dzielnicy Mistrzejowice. Rozbudowana baza mieszkań idealnie sprawdzi się zarówno wśród osób, które szukają przestronnego mieszkania, jak i przytulnych czterech kątów o mniejszym metrażu.  Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest bliskość pętli tramwajowej Os. Piastów oraz przystanku PKP Batowice. Mieszkania zostaną oddane do użytku w III kwartale 2024 roku. Jedno jest pewne – to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie życie w mieście w bliskości natury.

Nowe mieszkania w Krakowie - Piasta Park V

Nova Wiosenna

Cenisz sobie kameralną atmosferę? Nova Wiosenna to idealna inwestycja dla Ciebie. Osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska – tuż obok ulicy Wiosennej, to rozwiązanie dla osób ceniących prywatność i komfort. Na przyszłych mieszkańców czekają tu wolnostojące wille, bliźniaki i apartamenty w wysokim standardzie i różnorodnym metrażu. Nowe mieszkania w Krakowie zapewniają lokatorom zielone przestrzenie do odpoczynku: dziedzińce, ogrody, balkony i tarasy.

Nowe mieszkania w Krakowie - Nova Wiosenna

Na Błonie 106

Szukasz własnych czterech kątów zlokalizowanych w pobliżu zieleni? Sprawdź inwestycję Na Błonie 106, czyli mieszkania od dewelopera położone w sercu Woli Justowskiej. Otaczająca natura i liczne tereny zielone zapewniają komfort i wyciszenie po całym dniu aktywności. Mieszkania zostaną oddane do użytku w III kwartale 2023 roku, dlatego warto już teraz zapoznać się z dostępnymi propozycjami i wybrać metraż dopasowany do swoich potrzeb.

Nowe mieszkania w Krakowie - Na Błonie 106

Mieszkania od dewelopera w Krakowie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą osiedlić się w mieście. Stylowa architektura i świetne położenie wyżej wymienionych inwestycji sprawia, że trudno przejść obok nich obojętnie.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowoczesnych mieszkań na terenie Krakowa zapraszamy do kontaktu z biurem nieruchomości Wawel Service. Grono specjalistów chętnie doradzi i pomoże w wyborze wymarzonych czterech kątów!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *