Popularne

Artykuł

Dom

Drzwi zewnętrzne Martom – doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Drzwi zewnętrzne Martom – doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element w każdym domu. Dbają o odpowiednią temperaturę, zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Dobrej jakości drzwi chronią przed hałasem, stanowią również element odpowiadający za estetykę. Oferta drzwi zewnętrznych jest bardzo szeroka, dużą popularnością cieszą się produkty firmy Martom. Co je wyróżnia?

Drzwi zewnętrzne – jakie powinny być?

Drzwi zewnętrzne powinny posiadać określone parametry i spełniać wysokie wymagania techniczne. Wybierając drzwi do domu czy mieszkania, warto zwrócić uwagę na takie elementy jak:

  • Współczynnik przenikania ciepła – drzwi o odpowiednich parametrach sprawią, że ciepło nie będzie uciekać na zewnątrz, a to wpłynie na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Ten parametr techniczny jest szczególnie ważny dla mieszkańców domów, nie ma wielkiego znaczenia dla osób, które wchodzą do mieszkania z ogrzewanej klatki.

  • Współczynnik Rw, czyli przenikania hałasu – jest ważny szczególnie wtedy, gdy dom jest zlokalizowany przy ruchliwej ulicy lub w miejscu o dużym natężeniu hałasu. Martom oferuje drzwi z izolacyjnością akustyczną 42 db.

  • Wielkość – zaleca się, aby drzwi zewnętrzne miały szerokość od 90 cm, a wysokość od 200 cm. Można wybrać modele jedno lub dwuskrzydłowe.

  • Materiały – drzwi mogą być produkowane z różnych materiałów tj. drewno, PVC, aluminium i stal. Drzwi drewniane są coraz rzadziej wybierane, ponieważ są dość drogie i wymagają regularnej konserwacji. Drzwi z PVC również tracą na popularności. Są dość tanie, ale mają słabą izolację cieplną oraz odkształcają się pod wpływem warunków atmosferycznych. Drzwi aluminiowe należą do najdroższych. Najczęściej wybierane są drzwi stalowe. Mają wiele zalet, są trwałe, odporne, można je kupić w atrakcyjnych cenach. Minusem jest słaby poziom izolacji termicznej. Wszystkie zalety wymienionych materiałów mają drzwi hybrydowe.

  • Ochrona przed włamaniem – drzwi mogą mieć oznaczenie od RC1 do RC6, gdzie 6 oznacza zabezpieczenie na bardzo wysokim poziomie. Martom ma drzwi w 2 klasach odporności na włamanie.

  • Ochrona przed pożarem – coraz więcej osób wybiera drzwi przeciwpożarowe, które mogą uratować życie w czasie wystąpienia pożaru. Firma Martom ma w ofercie drzwi 3w1, które chronią przed hałasem, włamaniem i pożarem.

  • Estetyka – drzwi zewnętrzne powinny być dopasowane do stylu, w jakim został zaprojektowany dom. Dzięki szerokiej ofercie można wybrać idealne drzwi Martom w pasującym kolorze, gładkie lub z przeszkleniami.

Drzwi zewnętrzne Martom – klasa i funkcjonalność

Martom istnieje na rynku ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych, regularnie wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania https://drzwimartom.pl/. Firma Martom ma w ofercie produkt który podbił serca wielu osób, czyli drzwi hybrydowe. Łączą w sobie zalety różnych materiałów, a eliminują ich wady. To rozwiązanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Innym produktem, który przyciąga najbardziej wymagających klientów, są drzwi Premium. Produkty Martom wyróżnia dbałość o szczegóły, doskonałe wykończenie, zastosowanie najlepszych materiałów. Firma stosuje inteligentne rozwiązania tj. czytniki linii papilarnych, klawiatury kodowe, możliwość zdalnego sterowania. Skrzydła drzwiowe wyróżniają się również pod względem estetycznym. Mają niestandardowe rozwiązania pochwytów i antab, oryginalne przeszklenia, prestiżowy wygląd. Firma zadbała o różnorodność kształtów i rozmiarów, dzięki czemu każdy klient może znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Producent drzwi stosuje autorską technologię Simple – Elegance. To rozwiązanie ma na celu  wyeliminowanie potencjalnych błędów konstrukcyjnych, które mogą powstać przy procesie tworzenia pakietów szybowych. Jej celem jest również zaoferowanie klientom różnych wzorów, powstałych dzięki użyciu szyb oraz dekoracji. Nie można zapomnieć o doskonałych parametrach technicznych, które pozwalają cieszyć się ciepłem, ciszą i bezpieczeństwem we własnym wnętrzu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *