Popularne

Artykuł

Dom

Idealna lodówka do Twojego domu

Idealna lodówka do Twojego domu

Można zrezygnować z niektórych sprzętów AGD, ale niewątpliwie lodówka w domu jest tym obowiązkowym. To miejsce, które w kontrolowanej temperaturze pozwala przechowywać jedzenie, przedłużając jego trwałość oraz sprawiając, że jest ono po prostu bezpieczniejsze. Oczywiście w tym segmencie rynku widać bardzo dużą różnorodność, więc bez problemu można do swoich potrzeb dopasować system otwierania drzwi, położenie zamrażarki czy dodatkowe funkcje lodówki. Producenci oferują zarówno kompaktowe modele do małych kuchni, jak i wielki sprzęt, który wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami.

Jaki system otwierania drzwi będzie najlepszy?

Wybierając lodówkę z https://www.sferis.pl/lodowki-3323, musimy obecnie zwracać uwagę na szereg czynników, aby sprzęt jak najlepiej wpisywał się w nasze potrzeby czy styl życia. Producenci oferują modele wolnostojące i do zabudowy. Warto też oszacować maksymalne wymiary sprzętu. Może się okazać, że poprzednia lodówka była za mała, bo powiększająca się rodzina czy też zmiana trybu życia sprawiły, że nie zmieści się wszystko, co chcemy przechowywać. Liczy się też styl, takie aspekty jak system no Frost, poziom hałasu czy dystrybutor wody lub też lodu. Dla wielu osób doskonałym wyborem jest dwudrzwiowa lodówka, choć oczywiście w wielu mieszkaniach tego typu sprzęt się nie zmieści. Warto również odpowiednio zaplanować ustawienie urządzenia oraz sprawdzić jego funkcjonalność – czyli układ i rodzaj półek oraz pojemników. Ważnym aspektem jest także energooszczędność.

Kiedy sprawdzi się dwudrzwiowa lodówka?

Wiele osób do przechowywania żywności wybiera lodówki wolnostojące. To ciekawy trend, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę, że sprzęt naprawdę atrakcyjnie wygląda i można go rewelacyjnie w kuchni wyeksponować. Znaleźć można inspirowane trendami retro urządzenia niemalże we wszystkich kolorach tęczy, jak i ultranowoczesne lodówki side by side. Modele do zabudowy natomiast będą się wtapiać w meble, tworząc konsekwentną stylistycznie całość. Warto zwrócić uwagę, że jedna i druga opcja nie będą się znacząco różnić funkcjami. Lodówki do zabudowy oczywiście nie będą miały zewnętrznych paneli sterowania czy też takich udogodnień jak zewnętrzna kostkarka do lodu, podajnik wody czy barek na napoje.

Sprawdź dodatkowe funkcje lodówki oraz położenie zamrażarki

Kolejną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest ilość drzwi i położenie zamrażalnika. To ważne, ponieważ determinuje, gdzie będziemy przechowywać świeże produkty oraz te, które chcemy zostawić na później. Warto zwrócić uwagę, że nawet mała lodówka może być podzielona na kilka stref, które doskonale odpowiadają na potrzeby użytkowników. Standardem staje się komora świeżości oraz przestrzeń, która umożliwia szybkie chłodzenie, a dodatkowe funkcje takie jak na przykład sterowanie smartfonem pozwalają sprawnie zarządzać procesami.

Lodówki o dużej pojemności to prawdziwy hit od kilku lat. Standardem w nich też jest komora zero, a szczególnie modele side by side czy french open rewelacyjnie wpisują się w pewien styl życia. Nie trzeba bowiem schylać się, by dostać się do dolnych półek. Często w zamrażalniku są szuflady, co ułatwia korzystanie z przestrzeni, a odpowiednie rozplanowanie przestrzeni pozwala przechować dużo jedzenia i na dłużej zachować jego świeżość. W efekcie. Te propozycje lub nawet czterodrzwiowe urządzenia multidoor zrewolucjonizowały nasze podejście do zarządzania chłodzeniem, swoim czasem i oczywiście ułatwiania sobie życia. Tu chłodziarka, komora zero, strefa lekkiego mrowienia lub zamrażarka, a nawet chłodziarka na wino to rzeczywistość, a nie marzenie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *