Popularne

Artykuł

Dom

Jak wpasować w wystrój kuchni kolorowe lodówki?

Jak wpasować w wystrój kuchni kolorowe lodówki?

Gusta są różne i ponoć nie powinno się o nich dyskutować. Tymczasem w kwestii urządzenia wnętrz mamy często wiele do powiedzenia, a dzięki temu udaje nam się tworzyć nietypowe wystroje, które zachwycają odwiedzających. W tym artykule opowiemy nieco więcej o kuchennych przestrzeniach. Dlaczego kolorowe lodówki to coś, na co nie każdy się decyduje? Czy warto to zmienić i przekonać się do odrobiny szaleństwa w postaci barwnego AGD?

Czemu kolorowe lodówki stały się modne?

Trendy w urządzeniu wnętrz stale się zmieniają. Z łatwością możemy jednak wskazać też te elementy, które uważane są za ponadczasowe. Możliwe jest więc urządzenie kuchni w taki sposób, aby zachwycała nas latami, a jej design nigdy nam się nie znudził. Jednym z przykładów takich ponadczasowych elementów są właśnie kolorowe lodówki. Z racji tego, że dostępne na rynku modele mają zazwyczaj neutralne kolory, projektanci takich sprzętów postanowili postawić na powiew świeżości. Im więcej kolorów do wyboru, tym łatwiej dopasować je do urządzanego wnętrza.

Jak wpasować w naszą kuchnię kolorową lodówkę?

Wpasowanie kolorowej lodówki wcale nie musi być trudne. Jak zostało już wspomniane, ważne jest, jak szeroka jest dostępna gama kolorystyczna. W niektórych przypadkach będzie miało to niemałe znaczenie, a zwłaszcza wtedy, kiedy inne dodatki czy ściany reprezentują już inne barwy, a my nie chcemy wprowadzać zbyt dużego chaosu. Wtedy staramy się znaleźć odcień zbliżony do tego, który pojawił się już w przypadku innych elementów.

Czasami kolorowa lodówka ma pomóc nam w przełamaniu nudnego i monotematycznego wnętrza. Jeżeli do tej pory stosowaliśmy bezpieczne, neutralne barwy, to wybór jednego, barwnego sprzętu czy mebla to doskonałe rozwiązanie! Ale czy takie sprzęty AGD są łatwo dostępne? Przykładem może być między innymi lodówka Samsung Bespoke. Zastosowano w niej kolorowe panele, które można dowolnie łączyć.

Lodówka Bespoke od marki Samsung

Wspomniana już lodówka Bespoke to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą dodać urządzanemu wnętrzu nieco koloru. Panele mogą być szklane lub metalowe. Sam sprzęt został wyposażony w wielu funkcjonalnych rozwiązań, takich jak chociażby Strefa Cool Select+. Daje ona możliwość dostosowania temperatury wybranych komór urządzenia, dzięki czemu przechowywanie żywności jest jeszcze prostsze. W prosty sposób zamienisz zamrażalnik w chłodziarkę.

Gdy zdecydujesz się na model Samsung Bespoke z szufladą Humidity Fresh+, możesz mieć pewność, że zapewnisz najlepsze warunki o wysokim poziomie wilgotności, dzięki czemu Twoje warzywa i owoce będą świeższe i smaczniejsze. Jednocześnie nie utracą ważnych wartości odżywczych. Z łatwością wyregulujesz również poziom wilgotności.

A w jaki sposób uzyskano w lodówce jeszcze więcej miejsca? Przyczyniła się do tego technologia SpaceMax™. W tym przypadku umieszczone wewnątrz szuflady, pojemniki bądź wysuwane tacki pozwalają na jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni. Każdy centymetr został odpowiednio przemyślany i zaprojektowany wedle potrzeb użytkowników.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *