Popularne

Artykuł

Dom

Płytki z cegły na ścianę

Płytki z cegły na ścianę

Cegły na powierzchni ściany to świetny pomysł, żeby nadać przestrzeni niepowtarzalny charakter i unikalny klimat. Jeżeli mieszkasz w nowym budownictwie i marzysz o cegle na ścianach w pokoju, możesz sięgnąć po ofertę płytek z cegieł, które w łatwy sposób położysz na ścianę. Cegła to surowiec, który dobrze wygląda w każdym wnętrzu, dlatego z pewnością dopasujesz je do jadalni, łazienki, a nawet kuchni.

płytki ceglane

1. Płytki z cegły na ścianę zalety

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie cegły cieszą się olbrzymią popularnością. Ciężko się temu dziwić, ponieważ cegła na ścianie podkreśla charakter wnętrza, a także nadaje mu stylu. Jeżeli ściany naszego mieszkania inaczej, niż w tradycyjnym budownictwie nie są zbudowane z cegieł, możemy zastosować płytki ceglane, które nadadzą wnętrzu unikalny klimat starej kamienicy. Cegła na ścianę to rozwiązanie pasujące do wnętrz nowoczesnych, czy też tych w stylu rustykalnym. Płytki z cegły posłużą za element dekoracyjny oraz zapewnią stworzenie wymarzonej aranżacji w naszych czterech kątach. Cegła na ścianie ma także inne zalety, niż oryginalny wygląd. Warto wspomnieć między innymi o poprawionej akustyce pomieszczenia oraz izolacji termicznej.

płytki ceglane

płytki ceglane

2. Płytki z cegły rozbiórkowej

Płytki z cegły rozbiórkowej to materiał, który pozyskuje się ze starej cegły. Zanim trafią na ściany, żeby upiększyć wnętrze naszego mieszkania, stare cegły są dokładnie czyszczone. Później następuje proces cięcia starej cegły na płytkę, a każda płytka przechodzi proces oczyszczania z pyłu pod ciśnieniem. Po solidnej obróbce płytki z cegły są gotowe, żeby znaleźć się w dowolnym pomieszczeniu. Cegły płytki pasują do różnego rodzaju wnętrz, a także jako dekoracja kominków, robiąc na naszych gościach dobre wrażenie.

płytki ceglane

3. Gdzie zamówić płytki ceglane

Odwiedzając sklepy budowlane często możemy się natknąć także na płytki cegłopodobne. Należy pamiętać, że nie spełnią one tej samej funkcji, co stara cegła, dlatego lepiej poszukać sprzedawcy, który dysponuje autentycznym materiałem i ma w swojej ofercie cegłę z rozbiórki. Jeżeli zależy nam na wystroju naszego wnętrza dopilnujmy, żeby znalazła się na jego ścianach stara cegła. W czasach internetowej sprzedaży znalezienie solidnego sprzedawcy historycznej cegły jest proste i nie sprawi nikomu większych problemów. Warto odwiedzić sklep https://e-ceglanafantazja.pl/ podchodzący indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *