Popularne

Artykuł

Dom

Recenzja: Zlewozmywak franke Sirius SID 610

Recenzja: Zlewozmywak franke Sirius SID 610

Obecnie kuchnia jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w domu. Można wręcz powiedzieć, że jest jego wizytówką. Z pewnością nie jest już to pomieszczenie traktowane nieco po macoszemu, w którym przygotowywane są tylko posiłki. Obecnie kuchnia często jest połączona z salonem. Jest to miejsce integracji, spędzania czasu wolnego. Z tych względów kuchnia powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także i ciekawie urządzona. Jednym z ważniejszych elementów jej wyposażenia jest zlewozmywak. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie decydują się na zakup zlewu Franke Sirius SID 610. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego modelu – zapoznaj się koniecznie z naszym poprzednim wpisem. Zapraszamy!

Zlew Franke Sirius SID 610 – idealny do nowoczesnej kuchni!

Współczesna kuchnia może być urządzona na wiele sposobów, utrzymana w różnej stylistyce. Często urządza się ją w sposób nowoczesny. W takich aranżacjach mniej znaczy więcej, ważna jest prosta forma, minimalizm, a także i wysoka jakość wykorzystanych produktów. Z tych właśnie względów tak dużym zainteresowaniem cieszy się zlew Franke Sirius SID 610 w kolorze onyx, który zachwyca nie tylko estetyką, ale także i parametrami technicznymi.

Zlew Franke Sirius SID 610 – jest modelem jednokomorowym. Sprawdzi się w pomieszczeniach, w których znajdują się zmywarki, ale także i w przypadku mniejszych kuchni czy takich, z których na co dzień nie korzysta większa liczba domowników. Dzięki temu, że zlew Franke Sirius SID 610 nie posiada zbyt dużych wymiarów, pozwala zaoszczędzić i to znacznie ilość miejsca na blacie roboczym. Ze względu natomiast na design – zlew Franke Sirius SID 610 sprawdzi się w kuchniach nowoczesnych, stylowych, a także i industrialnych oraz wszędzie tam, gdzie po prostu ważna jest jakość wykonania i walory estetyczne.

zlew franke

 

Postaw na zlew wysokiej jakości – Franke Sirius SID 610

Jak wspomnieliśmy już wyżej – zlew Franke Sirius SID 610 nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Model ten został wykonany z wyjątkowo trwałego i odpornego na wiele czynników materiału – tectonite. Powierzchnia zlewozmywaka jest wyjątkowo gładka, nieporowata. Tym samym zanieczyszczenia nie wnikają w głąb materiału, a pozostają na jego powierzchni. Czyszczenie zlewu jest więc wyjątkowo bezproblemowe.

Zlew granitowy Franke Sirius SID 610 odporny jest poza tym na wysokie temperatury (nawet 300 stopni) czy niskie. Nie odkształca się, nie reaguje. Warto wspomnieć również o tym, że zlew Franke Sirius SID 610 jest odpporny na zadrapania czy inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to jeden z atutów przemawiającym za zakupem właśnie zlewu wykonanego ze sztucznego granitu, niż ze stali. Stal w przeciwieństwie do niego, może i to bardzo łatwo ulec porysowaniu, wystarczy do zlewu wrzucić ostre sztućce.

kuchnia

 

Zlew Franke Sirius SID 610 – nigdy nie traci swojego koloru!

Zlewy, które dostępne są w intensywnych barwach często na skutek promieniowania UV mogą blaknąć, kolor ich zmienia się, nie wygląda tak jak po zakupie. Zlew Franke Sirius SID 610 – to model, który posiada ochronę przed promieniowaniem UV. Istotne jest także to, że model ten jest odporny na powstawianie plam. Czynniki plamiące nie wnikają w głąb materiału i mogą zostać zmyte, nawet po 24 godzinach.

Dla wielu osób istotne jest także to, że zlew Franke Sirius SID 610 jest lekki. Tym samym sam jego transport oraz montaż nie są problematyczne. Pomimo tak wielu zalet, model ten wybierany jest przede wszystkim ze względu na wyjątkową estetykę. Matowe wykończenie oraz lekko metalizujący kolor sprawiają, że zlew Franke Sirius SID 610 przyciąga spojrzenia i jest prawdziwą dekoracją wnętrza, w którym się znajdzie. Poza tym cechuje go wyjątkowa trwałość, co sprawia, że sprawdza się w kuchni przez wiele lat.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *