Popularne

Artykuł

Dom

Świece ozdobne i dekoracyjne do hoteli

Świece ozdobne i dekoracyjne do hoteli

W „Balladzie hotelowej” autorstwa pisarza, felietonisty i dziennikarza Wiesława Górnickiego znaleźć można słowa: „Są hotele, które się pamięta przez całe życie, choćby nas łączyła z nimi tylko jedna noc”. Dalej pisze on też, że niektóre z nich „mają duszę, wdzięk i tożsamość”. Co zrobić, by Twój hotel był właśnie w ten sposób odbierany, a co za tym idzie i zapamiętany przez gości? Roztocz w nim przyjemną dla przyjezdnych atmosferę. Pomogą Ci w tym klimatyczne świece do hotelu, nie od dziś bowiem wiadomo, że małe dodatki robią wielką różnicę. Jakie są polecane świece dla branży hotelarskiej? W których miejscach w hotelu najlepiej je umieścić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule!

Świece dla hotelarstwa i ich rola w aranżacji wnętrz

Świece zostały wynalezione po to, by dostarczać ludziom światła, taka też była przez wieki ich, jeśli nie jedyna, to na pewno główna rola. Po upowszechnieniu się elektryczności zamiast odejść do lamusa, zyskały inne funkcje, z którymi kojarzone są obecnie. Do tego, że świece odgrywają ogromną rolę w aranżowaniu wnętrz, nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać. Eleganckie świece to jedne z tych dodatków, które mają niebagatelny wpływ na klimat panujący w każdym pomieszczeniu, dodając mu przytulności, elegancji i… wdzięku oraz duszy, o których wspominaliśmy na początku tego artykułu. Ten niezwykle klimatyczny dodatek doskonale odnajdzie się w niemal każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego funkcji czy panującego w nim stylu. To dlatego świece już od dawna nie są zarezerwowane jedynie do mieszkań, ale stanowią także idealne dopełnienie aranżacji restauracji, kawiarni i hoteli. To właśnie z myślą o tego typu wnętrzach powstała linia świec dla HoReCa marki Bispol.

Świece do hotelu – jakie wybrać i gdzie umieścić?

Jakie ozdobne świece do hotelu sprawdzą się najlepiej? Doskonałym wyborem będą przeznaczone do świeczników wysokie świece stołowe o prostym kształcie bądź też świece stożkowe. Jeśli chcesz, by były delikatnym dopełnieniem aranżacji, sięgnij po świece Aura w białym kolorze, jeżeli zaś zależy Ci na mocniejszym dekoracyjnym akcencie, wybierz czerwone lub złote świece stożkowe. W hotelowych pomieszczeniach świetnie prezentują się również świece walce, a także podgrzewacze. I jedne, i drugie możesz umieścić w lampionach lub na dekoracyjnych paterach. Wnętrza hotelowe, które warto ozdobić świecami to przede wszystkim lobby hotelowe i recepcja, a więc miejsca, które goście widzą jako pierwsze, a także bar i restauracja. Niezależnie od tego, które świece wybierzesz do swojego hotelu, wszystkie sprawią, że Twoi goście już od progu poczują przytulną i miłą atmosferę, a na tym Ci przecież zależy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *