Popularne

Artykuł

Dom

Wentylatory 12v, które eliminują problem wilgoci w łazienkach

Wentylatory 12v, które eliminują problem wilgoci w łazienkach

Wentylatory 12v to bardzo praktyczne urządzenia, które sprawdzają się w każdej domowej łazience. Urządzenie z zaworem zwrotnym wyposażone jest w elegancki panel przedni wykonany z najwyższej jakości szkła, który prezentuje się bardzo efektownie. Urządzenie to zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, tym samym zapobiegając rozwojowi mikroorganizmów, bakterii oraz wirusów. Warto dodać, że to akcesorium przydaje się w szczególności w pomieszczeniu narażonym na nadmierną wilgoć, w którym nie ma okna. Może być ono montowane nie tylko w domu oraz mieszkaniu, ale także w obiekcie hotelowym czy też restauracyjnej łazience.

Wentylator łazienkowy o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie

Wentylatory 12v projektowane są w eleganckiej szacie graficznej. Na szczególną uwagę zasługuje kolor czarny mat, klasyczna biel oraz srebrny odcień. Kompaktowy sprzęt o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie gwarantuje niezwykle cichą pracę, co stanowi bez wątpienia największy atut. Kolejną zaletą jest bez wątpienia łatwy montaż, który wyróżnia to akcesorium. Można go zainstalować wygodnie w pozycji pionowej bądź poziomej, w zależności od preferencji, aranżacji łazienki i jej możliwości projektowych. Wentylator 12v z zaworem zwrotnym wyposażony jest w zestaw specjalnych wkrętów, które ułatwiają zawieszenie produktu na ścianie. Wśród produktów tej kategorii na szczególną uwagę zasługują także urządzenia z higrostatem, które automatycznie regulują wilgotność panującą w danym pomieszczeniu. Produkty z higrostatem zapobiegają zbytniemu nawilżeniu bądź wysuszeniu powietrza w łazience.

Jakie funkcje posiadają wentylatory do łazienek?

Wentylatory 12v mogą mieć także zamontowany timer, dzięki któremu urządzenie pracuje jeszcze kilka chwil po wyłączeniu. Dzięki temu można mieć pewność, że nastąpi całkowita wymiana wilgotnego powietrza w łazience. W zależności od preferencji można zdecydować się na standardowe urządzenie bądź też na to, które posiada profesjonalny timer oraz higrostat. Osoba nabywająca urządzenie może także wybrać jego dowolną kolorystykę, co stanowi niewątpliwy atut. Do skandynawskich wnętrz można dobrać sprzęt w białej kolorystyce, natomiast pomieszczenia loftowe oraz industrialne doskonale będą współgrać z czarną, matową i zarazem uniwersalną kolorystyką. Jeszcze inną propozycję stanowi wentylator 12v z zaworem zwrotnym, który występuje w srebrnej, oryginalnej kolorystyce. Będzie on się doskonale komponował z pomieszczeniem inspirowanym nowoczesnym stylem praz glamour.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *