Popularne

Artykuł

Inne

Blisco.pl czyli zamów fachowca przez internet

Blisco.pl czyli zamów fachowca przez internet

Zepsuł ci się laptop? Zamek w drzwiach co chwila się zacina? A może przecieka kran w twoim zlewie? Teraz nie musisz już gorączkowo szukać fachowca, który usunie usterkę. Możesz zamówić go w kilka chwil w serwisie Blisco.pl. To jedyny w Polsce portal internetowy, który łączy fachowców z klientami. Współpracujący z nim specjaliści mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, terminowością i solidnym wykonywaniem usług. 

Jak działa serwis Blisco.pl?

W każdym domu zdarzają się awarie różnego rodzaju sprzętów. Czasem pęknięta rura w toalecie zalewa nasze mieszkanie i przy okazji niszczy sufit sąsiadów z niższego piętra. Pralka lub zmywarka odmawiają posłuszeństwa a zacinające się okno nie chce się zamknąć. A może twoje mieszkanie potrzebuje generalnych porządków i sam nie masz czasu ich zrobić? Nie panikuj! Zamiast gorączkowo obdzwaniać rodzinę i znajomych i szukać fachowców z polecenia, wystarczy, że skorzystasz z serwisu Blisco.pl. Zgodnie ze swoją nazwą, serwis kontaktuje specjalistów z klientami, niezależnie od lokalizacji. Jak to działa? W razie awarii lub zapotrzebowania na jakąś usługę, odwiedź stronę serwisu. Podaj swój adres, i telefon oraz opisz usterkę. Jeśli nie chcesz pisać, możesz zadzwonić pod podany na stronie numer. Konsultanci znajdą dla ciebie fachowca, który jest blisko. Oferta serwisu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Jakich fachowców znajdziesz na Blisco.pl?

Niezależnie od tego, czy twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy inne miasto, na Blisco.pl znajdziesz specjalistów niemal ze wszystkich dziedzin usługowych. Jeśli twój dom, apartament czy mieszkanie potrzebuje remontu, możesz zamówić fachowców za pośrednictwem serwisu. Wykonają oni wszystkie niezbędne prace remontowe takie jak wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej, naprawa lub wymiana stolarki okiennej i drzwiowej i malowanie ścian. Jeśli zgubisz klucze do domu, nie grozi ci spędzenie nocy pod gołym niebem, dzięki pogotowiu zamkowemu. Ślusarz wymieni także zacinający się zamek na nowy. Na Blisco.pl znajdziesz również speców od naprawy sprzętu RTV oraz informatyków, którzy „wyleczą” twój komputer. Konsultanci z portalu połączą cię także z fachowcem, który naprawi twoją pralkę lub zmywarkę, wymieni rolety lub żaluzje w oknach, oraz naprawi zepsutą spłuczkę w toalecie lub gniazdko elektryczne. Można zamówić także kompleksową wymianę instalacji elektrycznej oraz naprawę czy wymianę pieców gazowych.

Wszędzie blisko, tanio i solidnie

Pranie dywanów i wykładzin to kłopotliwe i czasochłonne zajęcie. Trzeba to jednak robić regularnie, szczególnie gdy w rodzinie są alergicy. Specjaliści od czyszczenia dywanów i wykładzin mają wszelkie niezbędne materiały i preparaty, które skutecznie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak plamy z kawy, żywności, farb, błota i piasku. Pomogą także pozbyć się wbijającej się w dywany sierści zwierząt. Możesz także zamówić generalne sprzątanie całego mieszkania, łącznie z myciem okien. Fachowcy z Blisco.pl naprawią również niesprawną klimatyzację, zamontują antenę i usuną usterkę w ekspresie do kawy. Ciekawą propozycją jest usługa zwana „złotą rączką”, polegająca na wykonywaniu drobnych napraw i remontów. Wszyscy fachowcy delegowani przez serwis posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania usług. Dotyczy to szczególnie hydraulików, elektryków informatyków oraz innych usług wymagających specjalistycznych umiejętności.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *