Popularne

Artykuł

Inne

Głowice myjące od Spraylab

Głowice myjące od Spraylab
fot. www.pnr.eu

Głowice myjące mają zastosowanie w przemyśle i umożliwiają usunięcie zanieczyszczeń z wybranej powierzchni za pomocą strumienia wody. Doskonale sprawdzają się w oczyszczaniu wnętrza zbiorników zamkniętych i tych otwartych.

Głowica myjąca i czym jest i jak działa.

Głowica myjąca to część armatury przemysłowej stanowiąca wyposażenie urządzenia do czyszczenia zbiorników. Z urządzenia, pod ciśnieniem, wypuszczana jest woda co pozwala na skuteczne usunięcie zanieczyszczenia.

Ze względu na stały kontakt głowicy myjącej z cieczą, do ich produkcji wykorzystywane są materiały odporne na korozje. Możemy mieć pewność i gwarancję długiej żywotności i trwałości poszczególnych elementów, a szczelne połączenie zapewni bardzo wysoką wydajność całej instalacji.

Głowice myjące możemy podzielić ze względu na możliwość ruchu. Różnią się między sobą specyfikacją układu natryskowego oraz rodzajami gwintów.

  • Głowice stałe – sprawdzą się w szybkim myciu wnętrz mniejszych zbiorników o niewielkim zabrudzeniu
  • Głowice obrotowe – przysłużą się do intensywnego mycia ze strumieniem wachlarzowym, który gwarantuje równomierne rozłożenie wody. W sytuacjach bardzo trudnych, stosuje się głowice myjące wolnoobrotowe. Silny strumień wody uderza z dużą siłą w ściany, a mała prędkość obrotowa sprawia, że pracuje z maksymalna wydajnością.

Zastosowanie głowic myjących.

Głowice myjące to nieodzowny element w procesie mycia różnego rodzaju zbiorników przemysłowych.  Dzięki specjalnym modelom, których strumień wody pozwala uzyskać zasięg 360, możemy wyczyścić obszary wymagające bardzo dokładnego mycia.

W sytuacjach gdy nie można użyć głowic myjących o standardowych rozmiarach, przychodzą z pomocą specjalne modele o niewielkich gabarytach, które z łatwością pokonają niewielki rozmiar otworu. W naszej ofercie dostępne są również głowice myjące, które mogą być wykorzystywane do mycia zbiorników używanych w procesach technologicznych podczas produkcji żywności. Wykonane są z materiału PTFE (surowiec przeznaczony do kontaktu z artykułami spożywczymi), który jest w pełni akceptowany przez FDA.

Oferta głowic myjących od sprawdzonego producenta

W ofercie Spraylab dostępne są wysokiej klasy głowice myjące z wytrzymałych i odpornych na korozje materiałów. Głowice myjące oferowane przez naszą firmę mogą być wykorzystane w licznych gałęziach branży przemysłowej. Wszystkie dostępne produkty zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi normami. Głowice myjące występują w wielu różnych wariantach, rozmiarach oraz średnicach, jak również w różnych rodzajach i rozmiarach przyłącza.

Jeżeli szukasz trwałych i wydajnych  głowic myjących, zapraszamy już teraz!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *