Popularne

Artykuł

Inne

Jak wygląda wynajem toalet przenośnych?

Jak wygląda wynajem toalet przenośnych?

Plac budowy czy impreza plenerowa wymaga zapewnienia przebywającym tam osobom odpowiednich warunków higienicznych. Budowa stałej toalety mija się z celem, dlatego polecanym rozwiązaniem jest wynajem przenośnego wc. Jak to działa?

Odpowiedni standard

Zapewnienie toalety na placu budowy wynika wprost z przepisów BHP. Takich samych warunków oczekuje się również tam, gdzie przebywa dużo ludzi, a nie ma stałego dostępu do kanalizacji, czyli na przykład na piknikach miejskich, festiwalach, masowych imprezach sportowych, przy kąpieliskach albo na kempingach.

Nowoczesne toalety zapewniają wysoki standard higieny. Są wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, które nie nagrzewa się zbyt mocno pod wpływem promieni słonecznych i jest odporne na uderzenia. Nieczystości trafiają do szczelnego, pojemnego zbiornika, a kabina jest regularnie dezynfekowana. Coraz częściej przenośne toalety wyposażone są w umywalkę z dostępem do czystej wody, jest także dozownik mydła. Dla pracowników w terenie można zorganizować większe kontenery sanitarne, w których oprócz sedesu i umywalki jest jeszcze kabina prysznicowa.

Jak wynająć kabinę wc?

Zakup przenośnego wc opłaca się tylko wtedy, gdy regularnie się z niej korzysta – trzeba mieć na uwadze, że taką kabinę należy odpowiednio przechowywać i serwisować, a jej transport na wybrane miejsce wymaga użycia specjalnego pojazdu. W większości przypadków wynajem przenośnej toalety  jest zdecydowanie korzystniejszą opcją, a ułatwić ten proces może specjalna wyszukiwarka wcexpress.pl. Klient wybiera lokalizację i najbliższą datę dostawy toalety system podpowiada sam, do tego trzeba jeszcze zaznaczyć częstotliwość serwisu.

Wyszukiwarka poda kilka wyników i na tej podstawie można zaznaczyć najlepszą ofertę. Jeśli niska cena nie jest jedynym kryterium wyboru, warto zerknąć na komentarze użytkowników, wystawiających oceny za realizację usługi. Zamówienie dostawy jest równie proste co wyszukanie oferty – płatności odbywają się przez PayU, a klient serwisu od razu dostaje fakturę. Dostawa standardowo odbywa się w ciągu 2 dni roboczych. Okresy rozliczeniowe obejmują zawsze 4 tygodnie, podane ceny są cenami brutto i zawierają wszystkie opłaty.  Ciekawym rozwiązaniem jest to że pod koniec opłaconego okresu wynajmujący otrzymuje mail i sms z aktywnym linkiem do przedłużenia zamówienia na tych samych warunkach na kolejny okres. Duża zaletą serwisu jest też wyeliminowanie formalności do minimum i możliwość składania zamówień o dowolnej porze, serwis działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Najważniejszą cechą tego typu rozwiązań jest korzystna cena dla klientów już od pierwszego miesiąca wynajmu oraz bez względu na jak długi okres wynajmują kabinę. Rozwiązanie daje dużą przejrzystość i pewność że prezentowane ceny przy poszczególnych ofertach są cenami ostatecznymi, a wynajmujących nie zaskoczą dodatkowe koszty. Porównywarka posiada kilkaset pozytywnych opinii co oznacza, że to dobry wybór dla każdego potrzebującego wynająć toaletę przenośną.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *