Popularne

Artykuł

Inne

Jak znaleźć najlepszego dewelopera?

Jak znaleźć najlepszego dewelopera?

Zakup mieszkania to poważna inwestycja. Aby mieć pewność, że transakcja będzie udana i przebiegnie bez problemów, a zakupione lokum nie będzie mieć żadnych ukrytych usterek, postaw na sprawdzonego dewelopera. W jaki sposób możesz się przekonać, że masz do czynienia z wiarygodną firmą?

Polski Związek Firm Deweloperskich

Polski Związek Firm Deweloperskich to organizacja, która zrzesza firmy realizujące inwestycje budowlane na terenie całego kraju. Misją związku jest wspieranie swoich członków, zapewnianie im jak najlepszych warunków do rozwoju oraz ochrona interesów konsumentów. PZFM jest m.in. autorem Kodeksu Dobrych Praktyk, które powinny obowiązywać w relacjach pomiędzy deweloperem a klientem. Postanowienia tego dokumentu zostały zaakceptowane przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jeśli więc firma deweloperska, z której oferty chcesz skorzystać, jest członkiem PZFD, jest to gwarancją jej wiarygodności i działania zgodnie z najwyższymi standardami.

Wcześniejsze inwestycje

Nic nie świadczy o deweloperze lepiej niż zrealizowane dotychczas inwestycje. Sprawdź, jakie informacje na ich temat znajdują się na stronie firmowej, poszukaj zdjęć i opinii mieszkańców w internecie. Ważnym kryterium są nagrody przyznane wybudowanym nieruchomościom oraz –oczywiście – opinie dotychczasowych klientów. Jeśli masz możliwość, odwiedź nie tylko osiedle, na którym chcesz kupić lokal, lecz także inne, wybudowane przez tego samego inwestora. Ułatwi Ci to podjęcie decyzji o wyborze oferty danego dewelopera.

Gwarancja

O ile rękojmią są objęte obowiązkowo wszystkie mieszkania z rynku pierwotnego, o tyle gwarancja to dobrowolne świadczenie ze strony dewelopera. Jeśli mimo to firma ją oferuje, dowodzi to jej rzetelności oraz świadczy o tym, że sprzedający jest pewny wysokiej jakości swojej inwestycji.

Jeśli szukasz doświadczonego dewelopera o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku mieszkaniowym, zapoznaj się z ofertą firmy https://www.eurostyl.com.pl/, która w ciągu 24 lat swojej działalności zrealizowała ponad 200 inwestycji w różnych lokalizacjach!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *