Popularne

Artykuł

Inne

Nowoczesne stróżówki – co sprawia, że są niezastąpione?

Nowoczesne stróżówki – co sprawia, że są niezastąpione?

Odpowiednie zabezpieczenie okolicy to jedna z najistotniejszych kwestii, które powinni mieć na uwadze właściciele obiektów firmowych, takich jak magazyny i hale produkcyjne, oraz zarządcy osiedli. I chociaż standardowy montaż monitoringu jest tu czynnością podstawową, to właśnie wysokiej jakości portiernie mają tu kluczowe znaczenie dla powstrzymania sprawców. Kamery bez wątpienia umożliwią nam bowiem wykrycie przestępstwa, lecz brak oficerów ochrony w pobliżu nie pozwoli nam na skuteczne opanowanie sytuacji, gdy liczą się wyłącznie minuty. Nowoczesne stróżówki, umieszczone na obszarze chronionego terenu, stanowią więc znakomitą alternatywę dla czekania na przyjazd załogi lub policji. W niniejszym artykule opowiemy Państwu o zaletach współczesnych kontenerów, mających stanowić komfortowe miejsce pracy stróży nocnych oraz pracowników ochrony.

Więcej niż budka

Nowoczesne stróżówki z płyty warstwowej to rozwiązanie znacznie bardziej zaawansowane, niż klasyczne budki z szlabanami, które pamiętamy sprzed lat. Najwyższej klasy materiały sprawiają, że przebywanie w nich nie wiąże się z wystawieniem na chłodne lub gorące temperatury. Kontenery renomowanych producentów odznaczają się bowiem znakomitą izolacją cieplną. Na specjalne życzenie zleceniodawcy, stróżówka może zostać także wyposażona w klimatyzację oraz ogrzewanie. Dzięki temu, nie musimy martwić się o dodatkowe koszty, związane z doposażaniem obiektu.

Wytrzymałe płyty warstwowe to także skuteczna ochrona stróżówki przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Kontenery te nie przeciekają w trakcie obfitych opadów, zaś ich obudowa nie ulegnie odkształceniom w wyniku gradobicia. Do ich wnętrza nie przedostaną się również osoby nieupoważnione – obiekty te posiadają bowiem wytrzymałe szyby oraz zabezpieczenia zamków. Zalety te sprawiają, że nowoczesna budka z pewnością stanie się dla nas wartościową, wieloletnią inwestycją. Co więcej, rozwiązanie to jest niezwykle przystępne cenowo.

Ozdoba okolicy

Chociaż portiernie kontenerowe mają być przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa na terenie osiedla czy zakładu, nie zapominajmy, że zarówno lokatorzy, jak i pracownicy będą zwracać uwagę na estetykę swojego otoczenia. Wiedzą też o tym producenci kontenerów, tacy jak polska firma Pawilony-Kioski, w ofercie której znajdziemy niezwykle szeroki wybór obiektów, łączących w sobie trwałość, wszechstronność i, oczywiście, estetyczne wykonanie. Nowoczesne formy, stylowe wykończenia oraz szeroka gama wariantów kolorystycznych sprawiają, że postawione przez nas budki będą urzekać formą, zachowując jednocześnie swój profesjonalny charakter.

Funkcjonalność nowoczesnych stróżówek

Jak wspominaliśmy wcześniej, współczesne portiernie oferują nam możliwość montażu niezbędnych instalacji, dzięki którym ochrona będzie w stanie nie tylko pełnić swoje obowiązki, ale również spędzić służbę w sposób wygodny. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby zlecić firmie opracowanie dla nas stróżówki, wyposażonej w pomieszczenie sanitarne. Dzięki temu, oficerowie ochrony nie będą musieli opuszczać każdorazowo budki.

Równie ważny jest tu także metraż kontenera. Na rynku dostępne są bowiem stróżówki z płyty warstwowej o różnych wielkościach. Modele mniejsze idealnie sprawdzą się w miejscach, w których stacjonować ma tylko jedna osoba, na przykład przy bramie wjazdowej. Jeśli w budce ma jednak przebywać więcej osób, powinniśmy postawić na obszerny kontener, w którym znajdzie się miejsce zarówno dla personelu, jak i wyposażenia.

Renoma ma znaczenie

Przeszukując dostępne oferty, powinniśmy pamiętać, że dobre portiernie kontenerowe muszą spełniać wszystkie wymogi BHP, a także być w stanie służyć nam przez cały rok. Z tego też powodu, jeszcze przed zakupem powinniśmy sprawdzić opinie klientów, dotyczące interesującej nas firmy. Stawianie chęci przyoszczędzenia ponad dobro naszych pracowników nigdy nie jest bowiem dobrym wyborem. Szczególnie, że renomowani producenci oferują nam znakomity stosunek ceny do jakości, przy jednoczesnej możliwości zlecenia wykonania kontenera o niestandardowej konstrukcji.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *