Popularne

Artykuł

Inne

Przegląd oferty słupków odgradzających w sklepie TopExpo

Przegląd oferty słupków odgradzających w sklepie TopExpo

W sklepie z systemami prezentacji Top Expo znajdziesz nie tylko stojaki reklamowe i ramy na plakaty. Jedną z kategorii są słupki odgradzające, które bywają pomocne podczas organizacji eventów firmowych lub imprez masowych. Sprawdź, jakie modele możesz nabyć w sklepie internetowym i dlaczego warto wybrać konkretny egzemplarz.

Zastosowanie słupków odgradzających

Organizowanie publicznych wydarzeń to nie lada wyzwanie logistyczne. Każdy szczegół musi być dopracowany na ostatni guzik i nic nie może zostać przeoczone. Jednym z najbardziej istotnych czynników powodzenia imprezy jest jej bezpieczny przebieg oraz odpowiednia koordynacja ruchu w miejscu eventu. Kwestie bezpieczeństwa zawsze są stawiane na pierwszym miejscu listy spraw, o które trzeba zadbać. Słupki odgradzające pełnią ważną funkcję przy konieczności wydzielenia stref, po których mogą poruszać się odwiedzający targi, szkolenia lub branżowe konferencje.

Niekiedy charakter imprezy sprawia, że organizatorzy są zmuszeni otoczyć najważniejszych gości wydarzenia specjalną opieką. Tak jest na przykład w przypadku festiwali filmowych z udziałem gwiazd wielkiego ekranu. Ich obecność zawsze wzmaga zainteresowanie widzów, którzy chcąc zdobyć upragniony autograf, często decydują się na przekraczanie strefy osobistej aktorów. Umieszczone w odpowiednich miejscach słupki odgradzające tworzą umowną barierę, której nieuprawnione osoby nie mogą przekroczyć.

Podobnie może być zresztą w przypadku wydarzeń muzycznych, literackich czy biznesowych. Ponadto przestrzeń potrzebna organizatorom na przygotowanie atrakcji jest zazwyczaj w momencie trwania eventu mocno chaotyczna i dodatkowa obecność nieproszonych gości wprowadziłaby jeszcze większy zamęt w działania logistyczne. To jeszcze jeden argument za tym, aby zainwestować w słupki z taśmą, aby wydzielić granice między przestrzenią publiczną i zamkniętą dla osób postronnych.

Sprawdź na: https://topexpo.pl/slupki-odgradzajace-c-1_67.html

Rodzaje słupków odgradzających w ofercie Top Expo

Wybór słupków odgradzających może być podyktowany przede wszystkim kwestiami estetycznymi. W końcu będą one stanowić wystrój wnętrza, często bardzo eleganckiego i prestiżowego. Słupki odgradzające bywają bardzo dobrze dostrzegalne np. na czerwonym dywanie, gdzie oddzielają gwiazdy filmowe od tłumu fotoreporterów. Na takie okazje polecamy mosiężne słupki odgradzające. Doskonale sprawdzają się jako element wyposażenia muzeów, restauracji czy hotelowych lobby.

Równie stylowym modelem jest chromowany słupek. Nie ma takiego złotego koloru, ale podobnie jak w przypadku mosiężnych egzemplarzy tradycyjną taśmę odgradzającą zastępuje elegancki sznur welurowy. To także jest model, który śmiało mogą kupować instytucje kultury. Chromowany słupek odgradzający znakomicie prezentuje się na tle klasycystycznych, jak i nowoczesnych wnętrz teatrów, oper i sal muzealnych.

Osobną grupę w tej kategorii stanowią słupki z taśmą. Ich wygląd jest dużo bardziej zwyczajny, a ten rodzaj produktów ma spełniać czysto użyteczne funkcje. Takie słupki z taśmą łatwo spotkać w galeriach handlowych, na lotniskach lub w budynkach administracji publicznej. Posiadają elastyczną taśmę, która jest zwinięta w górnej części słupka. Co więcej, taki model wyposażony jest też w trzy zatrzaski odbiorcze, dlatego słupki z taśmą są cenione za łatwość i szybkość ich montażu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *