Popularne

Artykuł

Inne

Szczoteczka soniczna ranking. Poznaj top 5!

Szczoteczka soniczna ranking. Poznaj top 5!

Dobra szczoteczka soniczna zagwarantuje Ci bielszy uśmiech i walkę z płytką nazębną i przebarwieniami. Szczoteczki soniczne to skarb dla osób z wrażliwymi zębami, krwawiącymi dziąsłami i noszących aparat ortodontyczny. Poniżej znajdziesz listę polecanych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczka soniczne – dlaczego warto

Szczoteczka soniczna to zdecydowanie kompletna wersja szczoteczki elektrycznej, pozwalająca na jeszcze dokładniejsze dokładne czyszczenie zębów, jednocześnie minimalizując wpływ na wrażliwe dziąsła. To wszystko sprawia, że higiena jamy ustnej szczoteczką soniczną jest nie tylko skuteczniejsza, ale także bardziej bezpieczna. Ponadto urządzenia tego typu są również dla dzieci.

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza szczoteczka soniczna, sprawdź: szczoteczka soniczna ranking.

Ranking szczoteczek sonicznych

1. PHILIPS Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6850

Wysoka jakość i duży wybór dodatkowych funkcji. 3 różne tryby czyszczenia, które naprawdę robią różnicę.
Clean – do codziennego mycia zębów
White – program wzmacniający efekt wybielania zębów
Gum Care –  dostosowana dla delikatnych dziąseł
Wybierając tę szczoteczkę soniczną możesz monitorować intensywności nacisku, szczoteczka daje znać kiedy mija minimalny czas mycia zębów, ale oczywiście warto pamiętać, by w tym czasie zajrzeć w każdy ich zakątek.

2. Philips HX9992/12

Nowoczesna szczoteczka soniczna do zębów. Posiada liczne czujniki do monitorowania stanu szkliwa podczas szczotkowania. Dostosowuje prędkość pracy i rozwija nawyki poprzez zaawansowaną aplikację mobilną. Precyzyjnie poleruje szkliwo, a tym samym usuwa bakterie. Z polecaną przez dentystów profesjonalną szczoteczką soniczną masz pewność doskonałej higieny jamy ustnej. Silna intensywność wibracji generuje również mikropęcherzyki. To właśnie one wypłukują osad z przestrzeni międzyzębowych. W zestawie znajdziesz eleganckie etui z funkcją ładowania, które ułatwi podróżowanie z przedmiotem.

3. SEYSSO Gold Black

Bardzo wydajny sprzęt wysokiej jakości. Nie pozostawia śladów płytki nazębnej. Szybko leczy przebarwienia.
Dzięki temu szybko uzyskasz białe zęby i promienny uśmiech. Poprawisz również ukrwienie dziąseł. Pomimo szybkich wibracji dźwiękowych szczoteczka działa bez ładowania nawet do 70 dni! W dodatku oferuje 3 końcówki w zestawie i 5 różnych trybów pracy. Dzięki nim jest to również szczoteczka wzmacniająca dziąsła. Może być też delikatna, opcja Sensitive jest odpowiednia dla osób nadwrażliwych.

4. Oclean X PRO Elite

Jak na swoje możliwości Oclean X PRO Elite to niedrogi model dla wymagających osób. Urządzenie wytwarza mnóstwo ruchów wymiatających.
Unikniesz powstawania płytki nazębnej. Otrzymasz zdrowy, promienny i świeży uśmiech. Co ważne, urządzenie bardzo cicho pracuje, więc nie irytuje generowanym hałasem. To polecana szczoteczka soniczna z ekranem dotykowym i aplikacją. Masz wiele prędkości i trybów pracy. Jeden do skutecznego wybielania, a drugi do wrażliwych dziąseł. Do wyboru, do koloru! Jeśli zastanawiasz się, która szczoteczka soniczna nie kosztuje fortuny, ale działa świetnie, to właśnie ten model.

5. Philips HX9917/89

Polecana szczoteczka soniczna z aplikacją na telefon, która dobrze dopasuje się do kształtu Twoich zębów i dziąseł. W rezultacie oczyści i lepiej je ochroni. Możesz szybko dostosować intensywność czyszczenia oraz wybrać specjalny tryb pracy. Programy zawierają np. wybielanie usuwające przebarwienia czy masaż dziąseł. Aplikacja poinformuje, czy prawidłowo używasz szczoteczki sonicznej. Zasłużone miejsce w rankingu szczoteczek sonicznych.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *