Popularne

Artykuł

Meble

Dla kogo fotele z pionizacją?

Dla kogo fotele z pionizacją?

Fotel z funkcją pionizacji to innowacyjne rozwiązanie dla osób starszych i dla osób niepełnosprawnych. Z pewnością korzystanie z fotela będzie stanowić wygodę, a poza tym ułatwi opiekunom zajmowanie się pacjentami. W artykule wyjaśniamy, komu w szczególności przyda się fotel, w którym jest funkcja pionizacji i gdzie można zamówić tego rodzaju fotel.

fotele z pionizacją

Jeśli chodzi o fotele z pionizacją, to dla poprawy komfortu życia seniorów i osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, powinny być one na wyposażeniu w każdym szpitalu, sanatorium, Domu Opieki Społecznej, hospicjum i w domach prywatnych, gdzie zachodzi potrzeba opiekowania się osobą niedołężną i schorowaną. Funkcja pionizacji to bezwysiłkowy sposób na to, by pacjent mógł przebywać w pozycji siedzącej. Nie trzeba przypominać, że próba dźwigania pacjenta może źle się skończyć dla pracownika służby zdrowia lub opiekuna. Może dojść do urazów kręgosłupa i tym podobnych sytuacji, które mogą na dłużej wykluczyć kogoś z pracy. Z tego względu warto zainwestować w fotele pionizujące, gdyż funkcja pionizacji sprawia, że nie trzeba nikogo dźwigać, a poza tym fotel wyposażony w taką funkcję w razie potrzeby pozwala na przybranie pozycji leżącej. W celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania można skontaktować się z firmą, która oferuje fotele pionizujące.

Fotele z pionizacją dla seniorów i osób chorych

Produkty takie jak fotele geriatryczne z pionizacją to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów i ich opiekunów. Taki fotel można z łatwością przemieszczać po różnych pomieszczeniach. Każdy produkt ma podane wymiary. Fotele występują w wielu wersjach kolorystycznych. Jest to zdecydowania lepsza opcja niż typowy fotel rozkładany, który może sprawić spory zawód (beznadziejny w sytuacjach, gdzie jedna osoba nie ma pomocy przy zmianie pozycji pacjenta). Firma specjalizująca się w sprzedaży foteli odpowie na każde przesłane zapytanie. Fotele geriatryczny są rekomendowane na całym świecie. Od razu będzie można poczuć różnicę w opiece nad pacjentem. Fotele geriatryczne z pionizacją można zakupić w systemie ratalnym. O szczegóły można zapytać na przykład w formularzu kontaktowym.

Co daje funkcja pionizacji?

Osoby zajmujące się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi muszą dbać nie tylko o zdrowie swoich pacjentów. Muszą też zastanowić się, w jakim stopniu mogą nadwyrężać się przy dźwiganiu. Fotele pielęgnacyjny ułatwiają pacjentom wstawanie bez konieczności dźwigania.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *