Popularne

Artykuł

Meble

Komody narożne – pomysłowe rozwiązanie dla każdego nowoczesnego wnętrza

Komody narożne – pomysłowe rozwiązanie dla każdego nowoczesnego wnętrza

Komody narożne to jeden z najpopularniejszych rodzajów mebli. Narożne komody są niezwykle funkcjonalną propozycją dla osób ceniących sobie mnogość zastosowań dla każdego pomieszczenia. Poznaj wskazówki, które pomogą Ci wybrać komody narożne dla Twojego domu, dzięki którym zyskasz wrażenie przestronnego wnętrza!

Komoda narożna – gdzie będzie najlepsza?

W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się komody narożne. Komoda narożna to funkcjonalny element umeblowania mający szerokie spektrum zastosowań. Narożne komody idealnie sprawdzają się do ekspozycji ulubionych bibelotów w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu. Małe komody natomiast są także świetnym rozwiązaniem dla niewielkiego pokoju dziecięcego. Narożne szafki posłużą również do przechowywania drobnych przedmiotów lub przechowywania naczyń w jadali. Jest to mebel idealny do każdego wnętrza o dowolnym metrażu i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Komody o większych gabarytach idealnie nadadzą się do pokoju dziennego lub salonu.

Jak wybrać idealną komodę narożną dla siebie?

Dla wielu użytkowników mebli, ważna jest odpowiednia ilość szafek oraz szuflad. Starajmy się wybierać komody jak najbardziej pojemne. Dodatkowe miejsce do przechowywania jest zawsze w cenie w całym domu. Kierując się wyborem narożnej komody, weź pod uwagę to, jak wygląda twoje wnętrze. Najważniejsze jest to, aby mebel wypełnił przestrzeń w sposób jak najbardziej optymalny dla twojego wnętrza. Jeśli wnętrze jest niewielkie świetnie sprawdzą się minimalistyczne białe modele w klasycznym kształcie umieszczone w narożniku pomieszczenia. Wybór komody zależy przede wszystkim od naszych możliwości aranżacyjnych i ilości miejsca, które możemy zagospodarować.

Szafka narożna – jaki model wybrać?

Obecnie w nowoczesnych wnętrzach rządzą geometryczne kształty lub komody w stylu skandynawskim. Meble narożne można połączyć z resztą mebli, wyróżniając je odmienną, ciekawą fakturą – takie możliwości daje producent komód narożnych. Do wnętrz eleganckich w stylu glamour, bądź tych bardziej minimalistycznych pasują komody narożna na wysoki połysk. We wnętrzach skandynawskich, ciepłych i stonowanych dobrze wyglądają komody matowe lub ze żłobieniami. Jeśli chcemy, aby nasza komoda narożna wyróżniała się spośród pozostałych mebli lub stanowiła wyraźny akcent w pomieszczeniu, możemy pomyśleć nad szalonym kolorem, niebanalnymi uchwytami lub designerskimi nóżkami. Aby wystrój wnętrza wydawał się kompletny i spójny, należy w sposób maksymalny dobrać komodę do reszty mebli i dekoracji znajdujących się w danym wnętrzu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *