Popularne

Artykuł

Meble

Meble drewniane gwarancją ponadczasowego wnętrza

Meble drewniane gwarancją ponadczasowego wnętrza

Dzisiaj coraz chętniej powraca się do naturalnych materiałów w trendach wnętrzarskich. Tak też jest w przypadku drewna, które z powodzeniem może zagościć w każdym pomieszczeniu. Meble drewniane to ponadczasowe rozwiązanie, niezwykle trwałe, ciepłe i oryginalne. Sprawdzą się w stylu skandynawskim, rustykalnym, czy klasycznym. Dostępne są w różnej kolorystyce!

Okazuje się, że meble drewniane są coraz chętniej wybierane do wystroju wnętrz. Nic dziwnego, oferują ponadczasowość, piękno i wysoką trwałość. Co ważne, można je kupić w różnym wykonaniu od mebli z litego drewna po propozycje połączone z tapicerką lub metalem. Sprawdź, gdzie umieścić meble z drewna i na jakie rozwiązanie się zdecydować!

Meble z drewna litego – gdzie mogą stanąć?

Sosnowe, bukowe, czy dębowe lite drewno może zagościć dosłownie w każdym pomieszczeniu. Co ciekawe, nawet w łazience. Okazuje się bowiem, że obecna technologia produkcji mebli z drewna pozwala na ich długi kontakt z wilgocią. Najczęściej jednak lite drewno pojawia się w sypialni, salonie i tarasie. Nie można tutaj nie wspomnieć o eleganckim, klasycznym gabinecie. Jakie meble wybrać z litego drewna? Przede wszystkim stoły, komody, czy krzesła. Takie rozwiązanie to połączenie trwałości i piękna. Produkty te znajdziesz na stronie https://naturestyle.pl/pl/

Meble drewniane z dodatkiem metalu

Bardzo ciekawy efekt można uzyskać, dzięki połączeniu drewna z metalem. Przykładem jest biurko, którego blat wykonano z naturalnego drewna, a nogi są metalowe. Kolejna propozycja to łóżko wykonane z drewna, gdzie umieszczono jednak metalowe oparcie. Propozycji jest wiele. Główna zaleta takiego rozwiązania? Unikalny wygląd, obok którego nie można przejść obojętnie. Meble z drewna z elementem metalowym doskonale wkomponuje się we wnętrze utrzymane w naturalnych, ciemnych barwach. Takie połączenie także znajduje się na stronie https://naturestyle.pl/pl/ w ponadczasowym wydaniu.

Lite drewno i tapicerka – czy to dobre połączenie?

Powrót do przeszłości – drewno, które opatrzono tapicerką w różnych kolorach. Jeszcze kilkanaście lat temu nie do pomyślenia, teraz popularność takiego połączenia ciągle rośnie. Przykłady? Łóżko z litego drewna, w którym zagłówek powstał z praktycznej, wygodnej tapicerki. Doskonałą propozycją są także krzesła drewniane, których oparcie i siedzisko to także tapicerka. Tutaj najlepiej postawić na ciemne meble drewniane, które w połączeniu z pastelowymi barwami tapicerowanych elementów dopełnią Twoje jedyne w swoim rodzaju, ponadczasowe wnętrze.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *