Popularne

Artykuł

Meble

Nowoczesne stoliki kawowe – jak je zaaranżować, zależnie od stylu? Podpowiadamy!

Nowoczesne stoliki kawowe – jak je zaaranżować, zależnie od stylu? Podpowiadamy!

Charakteryzują się nowoczesnym designem, są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych i wyróżniają się błyszczącym wykończeniem. Stoliki kawowe, np. te dostępne w ofercie e-sklepu MATO design, wydają Ci się nudne? Nic bardziej mylnego! Zaprojektowane w taki sposób, by stworzyć maksimum możliwości, skutecznie rozbudzą Twoją wyobraźnię. Zwłaszcza jeśli przeczytasz poniższy artykuł do końca!

Zalety nowoczesnych stolików kawowych

Największą zaletą nowoczesnych stolików kawowych jest ich prosty i oszczędny design. Wśród pozostałych natomiast należy wymienić funkcjonalność, uniwersalność i łatwość utrzymania w czystości. Modele dostępne w ofercie MATO design charakteryzują się także wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo – nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Wielość zalet jeszcze Cię nie przekonała? Podejmij ostateczną decyzję, mając świadomość możliwości, jakie stwarzają. Podpowiadamy, jak zaaranżować nowoczesne stoliki kawowe w czterech różnych stylach.

Nowoczesny stolik kawowy w stylu skandynawskim

Prosta forma i ponadczasowy biały kolor – stolik kawowy PIXEL doskonale sprawdzi się w skandynawskim wnętrzu, jednocześnie pozwalając Ci na jeszcze więcej. Wystarczy wokół niego rozłożyć pufy i wygodne poduszki, by spędzanie wolnego czasu było naprawdę komfortowe. To również ciekawy sposób na dekorację przy okazji imprezy tematycznej.

Czy w stylu industrialnym jest miejsce na nowoczesny stolik?

Jak najbardziej tak! Wystarczy, że surowe wnętrze uzupełnisz czarnym stolikiem o lekko geometrycznym kształcie. Twoje wymagania tym razem spełni model SOMMELIER MINI, wyróżniający się oryginalnymi nogami i solidną podstawą. Jesteśmy przekonani, że doskonale będzie współgrał z cegłą na ścianie i dekoracjami z metalowych rurek.

Jak nowoczesny stolik wpisze się we wnętrze glamour?

Bez najmniejszych problemów! Wszystko dzięki efektownemu wykończeniu na wysoki połysk. W pomieszczeniu utrzymanym w takim stylu sprawdzą się, zależnie od jego charakteru zarówno białe, jak i czarne modele. Warto je uzupełnić złotymi bądź srebrnymi dodatkami – w końcu będą doskonale współgrały z błyszczącą powierzchnią mebla.

Styl minimalistyczny – jaki stolik kawowy wybrać?

Nowoczesne wnętrza nierzadko są minimalistycznie urządzone. Dla nas nie jest to powodem, by rezygnować z efektownych dodatków, w tym również – ze stolików kawowych. We wnętrzach, w których dominuje oszczędność i prostota dekoracji, doskonale sprawdzą się modele ORIDO, PIXEL i TORA, w odpowiadającym Ci odcieniu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *