Popularne

Artykuł

Technologia

Nowoczesny zestaw prysznicowy Euphoria SmartControl – jakie funkcje?

Nowoczesny zestaw prysznicowy Euphoria SmartControl – jakie funkcje?

Z założenia kąpiel pod prysznicem powinna być przede wszystkim wygodna. Olbrzymi wpływ na to ma nie tylko wielkość samej kabiny prysznicowej, ale także rodzaj zastosowanego natrysku. Do wyboru mamy wiele rozwiązań, począwszy od zwykłych baterii z słuchawką prysznicową, po nowoczesne panele z kilkoma dyszami. A jednym z rozwiązań, które są kwintesencją funkcjonalności, wygody i stylowego wzornictwa, jest zestaw Euphoria SmartControl od Grohe. Czym się on wyróżnia spośród innych produktów tego typu? I kiedy warto go wybrać?

SmartControl, czyli nowoczesne sterowanie prysznicem

Chyba każdy, kto korzysta z najbardziej standardowych baterii prysznicowych nie raz i nie dwa miał problem z ustawieniem odpowiedniej temperatury wody oraz siły natrysku. Nagłe uderzenie zimnej lub zbyt gorącej wody potrafi podnieść skutecznie ciśnienie i całkowicie zepsuć przyjemność. O ile jeszcze z rana, kiedy potrzebujemy pobudzenia, można przymknąć na to oko, to przy chęci wzięcia relaksującego natrysku wieczorem, nie jest to już takie proste.

Wszystko można zmienić, jeśli zamiast zwykłej baterii postawimy na zestaw prysznicowy Euphoria SmartControl, który pozwoli nam na niezwykle zaawansowaną kontrolę zarówno nad przepływem strumienia wody, jak i jej temperaturą. Ponadto zyskamy także szereg innych ciekawych funkcji, dzięki którym wzięcie prysznica stanie się jedną z naszych ulubionych czynności.

Design i funkcjonalność na miarę XXI wieku

Na zestaw prysznicowy Euphoria SmartControl składa się nowoczesna bateria prysznicowa o oryginalnym designie, która doskonale sprawdzi się zarówno w łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym, jak i nowoczesnym. Ponadto system prysznicowy Grohe Euphoria obejmuje także deszczownicę oraz słuchawkę prysznicową z wężem. Tym, co czyni zestaw ten wyjątkowym, jest zastosowanie w nim praktycznie wszystkich innowacyjnych rozwiązań marki Grohe. Jakich dokładnie? Warto tutaj zacząć od samego panelu sterowania, czyli systemu SmartControl.

W przypadku tego zestawu mamy bowiem do dyspozycji baterię wyposażoną w specjalne pokrętła i przyciski, dzięki którym w łatwy sposób włączamy poszczególne tryby natrysku (deszczownica i słuchawka) wraz z możliwością zastosowania ograniczenia temperatury (SafeStop) wody do 38 lub 43°C. Ponadto bateria wyposażona jest w funkcję TurboStat, która zapewnia stałą temperaturę w czasie brania kąpieli. A dodatkowym zabezpieczeniem jest CoolTouch, technologia zapobiegająca oparzeniom o gorące powierzchnie baterii. A to nadal nie wszystko!

Grohe – trwałość, jakość i ekologia

Marka Grohe słynie ze swoich ekologicznych rozwiązań oraz wyjątkowej trwałości oferowanej armatury. To także jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak EcoJoy Grohe, która za sprawą specjalnych perlatorów pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia wody. Panel SmartControl pozwala natomiast w łatwy sposób regulować jej przepływ – od opcji EcoJoy do Full Flow. Przy czym najniższe zużycie wcale nie wiąże się ze zmniejszonym komfortem kąpieli, co jest tutaj kwestią kluczową. A o równomierne rozprowadzenie wody w każdej sytuacji dba system DreamSpray.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest technologia SpeedClean, która zapobiega tworzeniu się osadów z kamienia. I jeśli dołączymy do tego specjalną powłokę StarLight, dzięki której elementy zestawu są odporne na zabrudzenia i łatwe w pielęgnacji, otrzymujemy armaturę, która będzie piękna i sprawna przez wiele lat. Samej gwarancji producenta na zestaw Euphoria SmartControl mamy aż 5 lat, jednak z pewnością posłuży on nam o wiele dłużej.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *