Popularne

Artykuł

Technologia

Relaks w wersji premium. Poznaj zalety fotela masującego Titan

Relaks w wersji premium. Poznaj zalety fotela masującego Titan

Odczuwasz przepracowanie, a Twoje plecy żądają natychmiastowej pomocy? Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w urządzenie do masażu. To wielofunkcyjny sprzęt, który pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu pracy i pomaga osobom narzekającym na uporczywy ból pleców. Jego działanie może także zredukować problemy ze schorzeniami kręgosłupa. Poznaj najnowszy model Titan, czyli wysoko zaawansowany fotel z funkcją masażu, które ma w swojej ofercie firma Casada.

Atuty zakupu fotela z funkcją masażu

Zaniedbanie niepokojących objawów w postaci odczuwanego bólu pleców może przerodzić się w poważne problemy z kręgosłupem. W przypadku dolegliwości należy zwrócić się do specjalistów: lekarza oraz fizjoterapeuty. Warto jednak nie czekać, aż dyskomfort przerodzi się w jednostkę chorobową i podjąć decyzję o prewencyjnym działaniu. Takie zadanie ma np. fotel z funkcją masażu, który nie tylko poprawia kondycję układu kostnego, ale i wpływa pozytywnie na układ mięśniowy.

W dłuższej perspektywie regularne wizyty w specjalistycznym salonie masażu są bardzo kosztowne. Gdy ktoś jest szczególnie narażony na dolegliwości związane z bólem pleców (np. ze względu na charakter wykonywanej pracy), powinien pomyśleć o zakupie fotela z funkcją masażu. Na szczęście istnieją firmy, które oferują profesjonalny sprzęt, nadający się zarówno do postawienia w salonie odnowy biologicznej, jak i może być wykorzystywany do użytku prywatnego.

Tym rodzajem produktu są urządzenia do masażu marki Casada. Firma niemieckiego pochodzenia od lat specjalizuje się w tworzeniu przemyślanych rozwiązań, cenionych przez fachowców oraz indywidualnych klientów. Przedsiębiorstwo stosuje najnowsze technologie, aby wzbogacić doświadczenie towarzyszące korzystaniu z fotela z funkcją masażu. To urządzenia posiadające nawet kilkanaście programów automatycznych, których zadaniem jest poprawa nie tylko samopoczucia fizycznego, ale i psychicznego użytkowników.

Titan – najnowszy fotel z funkcją masażu marki Casada

Wspomniana już firma Casada stawia na zróżnicowanie swojego asortymentu. Poza urządzeniami do masażu mniejszych rozmiarów (np. masażery stóp, karku, platformy wibracyjne), głównym źródłem dochodu marki jest sprzedaż foteli masujących. Ich jakość jest powszechnie znana w branży, a firma cieszy się uznaniem wśród klientów. Produkty masujące Casada są zamawiane zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa (salony SPA, gabinety rehabilitacyjne, firmy organizujące w przestrzeni biurowej strefy relaksacji).
Nie są to produkty tanie, ale za wysoką ceną stoi pierwszorzędna jakość. Warto zainwestować w fotel z funkcją masażu marki Casada, ponieważ zyskuje się możliwość korzystania z wielofunkcyjnego oprogramowania. Tak jest np. w przypadku najbardziej luksusowego modelu Titan. Został wyposażony w aż dwa roboty masujące (2D i 3D), co znacząco podnosi komfort przebywania w tym egzemplarzu i umożliwia równoczesny masaż górnego i dolnego odcinka kręgosłupa.

Ponadto fotel masujący Titan wyróżnia się technologią skanującą ciało użytkownika, dzięki czemu automatycznie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb oraz sylwetki masowanej osoby. Omawiany model może także odchylić się do pozycji mostu, co pozwala skutecznie usunąć napięcie z barków oraz rozciągnąć kręgosłup i mięśnie brzucha. Warto dodać, że zmiana pozycji podczas masażu zwiększa elastyczność, stabilność i mobilność ciała.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *