Popularne

Artykuł

Wnętrza

10 faktów o dywanach do kuchni, o których musisz wiedzieć

10 faktów o dywanach do kuchni, o których musisz wiedzieć

Kupując dywan do kuchni warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, jak, chociażby tworzywo, z jakiego został wykonany, czy odpowiednie wymiary. Co więcej, stawiając na produkt wysokiej jakości możemy być pewni, iż posłuży on nam przez długie lata. Poza tym nie bez znaczenia jest także estetyka oraz duży wybór wzorów i kolorów. Priorytetem w owym wypadku jest natomiast strona praktyczna, czyli łatwość w czyszczeniu ale też aspekt gromadzenia kurzu. Dlatego powodzeniem cieszą się, chociażby warianty tkane na płasko, pozbawione runa. Choć nie są tak efektowne, jak na przykład „shaggy”, w kuchni sprawdzają się wyśmienicie.

Sklep EUREKA zadba o wyposażenie Twojej kuchni. Sprawdź nasz asortyment na dywany kuchenne

Z kolei szeroką gamę interesujących modeli znajdziemy między innymi w sklepie internetowym Eureka- dywaniki kuchenne w sklepeureka.pl. Jest tu wszak ogromna liczba unikalnych egzemplarzy- począwszy od dywanów sznurkowych, po chodniki antypoślizgowe. Kluczową rolę w kuchni odgrywa mimo wszystko mariaż designu i funkcjonalności. Tym samym, powyższy sklep internetowy, oferując klientom nowoczesne dywany wszelkiego rodzaju, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym odbiorcom, ceniącym piękny wygląd, ale też trwałość.

W asortymencie króluje więc geometria, motywy roślinne i jednolite, a także zupełnie gładkie okazy, a wszystko absolutnie najwyższej klasy.

Dywany do kuchni we wzory- świetny pomysł na urozmaicenie prostego wnętrza

Przy zakupie dywanu trzeba zatem rozważyć wiele możliwości i porównać ze sobą najlepsze z opcji. Wprowadzając do wnętrza niebanalny element aranżacyjny w postaci dywanu z certyfikatem jakości Oeko, w mig jesteśmy w stanie odmienić jego charakter. Żywe barwy będą odważnym akcentem na tle jasnych mebli, a humorystyczny wzór przełamie poprawną, lecz nieco nudną stylistykę. Szczególnie zaś wyróżniają się dywany z kolekcji flex- nawiązujące do tematyki kulinarnej.

Szary dywan do kuchni z motywem pięciolinii

Hitem może okazać się także szary dywan do kuchni z motywem pięciolinii, odbiegający estetyką od tych popularnych i przewidywalnych. Kontrast czerni i bieli podkreśla inspirujący nadruk, zaprojektowany z myślą o przestrzeni jadalnianej. Odrobina uśmiechu na co dzień przyda się bowiem również podczas przygotowywania posiłków, a my poczujemy się niczym w modnej, luksusowej kawiarni.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *