Popularne

Artykuł

Wnętrza

8 Niewiarygodnych pomysłów na przechowywanie, które zorganizują cały Twój dom

8 Niewiarygodnych pomysłów na przechowywanie, które zorganizują cały Twój dom

8 Niesamowitych pomysłów na przechowywanie, aby Twój dom był schludny i zorganizowany. Upewnij się, że wszystko jest na miejscu, gdy potrzebujesz czegoś w każdej chwili.

Dlaczego nie ma półek magazynowych?

Półki magazynowe są dobrym sposobem organizowania różnych materiałów biurowych lub wyposażenia domu, takich jak papiery, dodatkowe przewody, a nawet sprzęt lub stare urządzenia. Szafa z organizerem z etykietami może pomóc Ci lub każdemu członkowi Twojej rodziny szybko znaleźć dowolny przedmiot. Takie magazyny mogą pomóc ukryć bałagan w domu i upewnić się, że wszystko jest w zasięgu ręki 24/7.

Co z szafką dla Twoich rachunków i kluczy?

Jednym z najtrudniejszych zadań w każdym gospodarstwie domowym jest upewnienie się, że klucze i rachunki są zorganizowane.

Szafka może przechowywać każdy rachunek lub klucz w miejscu, usuwając stałe obawy, gdzie klucz samochodowy lub rachunek za prąd.

Wypróbuj półki lub regały garażowe.

Regały garażowe mogą być szybkie w budowie, nie muszą wiązać się z dużymi nakładami finansowymi i mogą być bez końca dostosowywane do potrzeb klienta. Ten rodzaj przechowywania garażu może być dobrym sposobem przechowywania starych zabawek, zużytych urządzeń, nieużywanego sprzętu.

Rozważyć zastosowanie półek skrzyniowych.

Można również rozważyć zakup lub stworzenie stojaków magazynowych, które mogą stworzyć przestrzeń do organizowania książek, papierów, czasopism, butów, kapeluszy, leżących wokół domu.

Szklane słoiki.

Praktyczny i niedrogi wystrój, słoiki w różnych kształtach i rozmiarach, mogą być idealnym miejscem na kredki dla dzieci, ołówki, klipsy i inne małe przedmioty w domu. Możesz dostać kilka słoików szklanych z pobliskiego supermarketu lub nawet recyklingu, w różnych kolorach i wysokościach, aby przechowywać swoje małe przedmioty i umieścić je na otwartej półce, aby osiągnąć ładny efekt.

Zawieś przedmioty do góry.

Układanie różnych przedmiotów na półce nie musi być jedyną opcją do zorganizowania rzeczy. Dlaczego nie powiesić ich zamiast tego?

Korzystanie z prostego systemu prętów i klipsów, które można uznać za formę przechowywania w szafie, codzienne rzeczy, takie jak klipsy zasłonowe, kosze druciane, zdjęcia i ważne notatki mogą być łatwo i schludnie zorganizowane.

Przechowywanie sznurków i kabli.

Myślisz, że komoda przechowuje tylko ubrania lub teczki? Możesz również użyć komód do przechowywania tych ohydnych kabli elektronicznych lub przewodów poza zasięgiem wzroku, aby mieć dom, który jest nie tylko zorganizowany, ale również elegancki.

Oczywiście, kiedy zaczynasz organizować wszystkie kable, z których Ty lub członek Twojej rodziny korzystacie, upewnij się, że wyrzucasz te, które już nie działają. Zidentyfikuj, które z nich są jeszcze użyteczne, a jeśli nie jesteś pewien, możesz udać się do pobliskiego sklepu z elektroniką lub poszukać elektryka, aby sprawdzić, które z nich powinieneś zatrzymać lub wyrzucić.

Pliki.


Uzyskanie szafki na akta w domu może brzmieć zbyt industrialnie, ale w rzeczywistości, uzyskanie tego nie musi być trudne, zwłaszcza jeśli celem jest organizowanie i sprzątanie swojego domu.

Możesz użyć farby lub nawet stworzyć nowe uchwyty w szafce na dokumenty, aby uzyskać ten nowy, niepowtarzalny wygląd do szafki na dokumenty. To może sprawić, że Twój dom będzie jedyny w swoim rodzaju, nie mówiąc już o zorganizowaniu. Wewnątrz szafki, której używasz, można dodać kolorowy kod dokumentów według określonego porządku lub typu, aby upewnić się, że przedmioty będą łatwe do sprawdzenia.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *