Popularne

Artykuł

Wnętrza

Jak urządzić wąski przedpokój? Wybierz fototapety 3D i uzyskaj niesamowite efekty aranżacyjne!

Jak urządzić wąski przedpokój? Wybierz fototapety 3D i uzyskaj niesamowite efekty aranżacyjne!

Fototapety 3D odmieniły już niejeden wąski przedpokój, dzięki złudzeniom optycznym i efektowi trójwymiarowej głębi. Stosując trwałą, zmywalną tapetę trójwymiarową nie tylko osiągniesz zaskakujące rezultaty w aranżacji, ale również ochronisz ściany. Przedpokój to pomieszczenie szczególnie narażone na kontakt z błotem, wilgocią, piaskiem i kurzem. Każdy opiekun psa, może coś na ten temat powiedzieć… Jakie fototapety wybrać? Które wzory z efektem 3D sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach? Przejdźmy do propozycji sklepu Internetowego ObrazyFoto.pl i zobaczmy galerię!

Fototapety 3D – trzeci wymiar w natarciu

Trójwymiarowe fototapety 3D wciąż robią furorę i nic nie wskazuje na to, aby trend miał się w najbliższych latach odwrócić. Wszędzie, gdzie pojawiają się tego typu obrazy, widoki, mozaiki, obiekty abstrakcyjne, efekt przy pierwszym kontakcie wywołuje okrzyk WOW! Tapety z głębią obrazu są intrygujące i pochłaniają percepcję, jednocześnie odwracając uwagę od takich szczegółów jak szerokość, czy długość pomieszczenia. Dlatego doskonale spełniają się w roli elementu aranżacji w pomieszczeniach, których kształt nie jest doskonały. Ciasny, wąski przedpokój można odmienić w jedno popołudnie, naklejając fototapetę 3D na ścianę. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz obrazy przedstawiające roślinność, piękne lokalizacje w miastach, czy zapierające dech w piersiach krajobrazy, przedstawiające naturę.

Samoprzylepne fototapety z efektem 3D gotowe do montażu

Sklep ObrazyFoto.pl oferuje wysokiej jakości produkty, które można dostosować do powierzchni ściany i własnych potrzeb. Idealne dopasowanie grafiki i kadrowanie do pożądanego wymiaru sprawdzisz na stronie, wpisując najpierw szerokość, a potem wysokość.

W sklepie znajdziesz naprawdę duży wybór dekoracji na ściany, w tym tapety i fototapety 3D w różnych wariantach. Do przedpokoju warto wybrać wersje samoprzylepne i zmywalne, które mogą być wielokrotnie odklejane i naklejane ponownie w nowych miejscach.

Dostępne są również tapety winylowe na fizelinie o strukturze lnu lub betonu, które genialnie wyglądają z industrialnymi meblami. Poszczególne parametry wpływają na cenę, dlatego przed zamówienia warto sprawdzić wszystkie możliwości i wybrać te opcje, które będą użyteczne w konkretnym wnętrzu.

Przedpokój – dlaczego warto poświęcić mu nieco uwagi?

Fototapety 3D do przedpokoju z galerii sklepu to gotowe pomysły na aranżację korytarza, wiatrołapu w domu. Jeśli szukasz prostego i efektownego sposobu na powiększenie wąskiego przedpokoju, sięgnij po trójwymiarowe obrazy. Z nudnego pomieszczenia bez wyrazu szybko przemienisz tę część mieszkania w pełną wdzięku i klasy wizytówkę swojej przestrzeni.

Białe ściany, przypadkowy wieszak na kurtki, wycieraczka – na jakiś czas powinno wystarczyć. Tymczasem projektanci wnętrz twierdzą, że to poważny błąd i radzą jak najszybciej zadbać o reprezentacyjny wygląd pierwszego pomieszczenia, do którego wpuszczasz gości. Więcej wzorów na fototapety 3D do przedpokoju i nie tylko znajdziesz w sklepie ObrazyFoto.pl.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *